zĂĄĹžitky

Novinky

21.1.2012

Måte rådi romantiku? Objednejte si se svojí drahou polovièkou Wellness víkend a zpestøete svÚj vztah novými zåŞitky!

20.1.2012

TouŞíte po spoleènÊm víkendu na nÏjakÊm romantickÊm místÏ? Objednejte si romantický víkend pro dva a získejte novÊ spoleènÊ zåŞitky.

18.1.2011

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm jsou jedny z nehnovìjších pivních lázní u nás. Vyzkoušejte je i Vy!

11.11.2010

Pokud Vás zajímají pivní lázně Chodová Planá, pøeètìte si o nich více na chodova-plana.cz.

vĂ­ce novinek

Spolupracujeme

Cestovní pojištění je hlavní specializace portálu Srovnejto.cz

Změna image

zorbing sumava
Chcete změnit svou image a nevíte, jak na to? Přemýšlíte, jaký účes, líčení či oblečení se k Vám nejvíc hodí? Nebo prostě jen chcete změnit zaběhnuté koleje a vyzkoušet něco nového?

Pak se svěřte do rukou špičkových kadeřníků, vizážistů a stylistů prestižního studia BOMTON, kteří Vám pomohou změnit Vaši image a poradí, co je pro Vás to nejlepší.

Zážitek obsahuje:
- Kompletní proměnu Vaší image
- Kadeřník
- Vizážista
- Modní stylista
- Malé občerstvení

Trvání:
1 den.

Průběh zážitku:
Základním stavebním kamenem celé proměny je úvodní rozhovor s profesionálním týmem, při kterém se krystalizují vize výsledku i vzájemná očekávání. Poté přistupují jednotliví členové týmu k realizaci proměny. Začíná kadeřník, který vytváří základní linku nové image a tou je střih a barva vlasů. Účes pak udává směr následnému líčení. Úkolem vizážisty je podtrhnout výraz obličeje v závislosti na novém stylu účesu. Jsou-li kadeřník i vizážista s prací hotovi, otvírá se prostor pro módního stylistu, který najde nejvhodnější způsob oblékání v souvislosti nejen s tělesnými proporcemi, temperamentem atd., ale v neposlední řadě i finančními možnostmi.

Motto proměny:
Nejde o to, za každou cenu změnit radikálně podobu člověka, ale o citlivé vyvážení všech komponent výsledné image. Nebudeme z dlouhovlasé blondýnky bezmyšlenkovitě vyrábět černovlásku s krátkým sestřihem jen proto, že je to nejmarkantnější změna na první pohled. Takové prvoplánové efekty se nevyplácí, protože nejsou voleny s ohledem na konkrétního člověka a on je pak stejně neumí nosit. Nehledě na to, že pokud se nám nepodaří zamýšlenou změnou pozvednout sebevědomí, dělali jsme zbytečnou práci. Zato v případě, kdy se nám pod rukama rodí sebevědomější osobnost, než byla ještě před pár hodinami, je vyhráno. Pak máme totiž jistotu, že výsledek našeho snažení bude okolím vždy hodnocen jako radikální a viditelná proměna, i když na přímém kontrastu v účesu nestojí.

Lokalita:
Praha.

Cena: 7 426,- Kč s DPH

Vìnujte svým blízkým Zážitky jako dárek | Vyzkoušejte Pivní lázně Chodová Planá | copyright: Jan Málek 2009 - 2012